Kontakt

 

För sjukanmälan av elev eller för att få kontakt med en elevassistent, så ring: 0731-425 256

————————————————————————————-

Telefonnummer mentorer:

Ulrika, Nina: 0721-941 420

Therese, Jonas, Susanne: 0733-260 342

Helena, Andreas: 0721-941 447

Christina, Speciallärare /IVMix: 0729-719 685

————————————————————————————-

Johanna von Kraemer Elmqvist, Rektor och Verksamhetschef KTT
Telefon: 0732-347 660
johanna@kungsaga.se

Evelina Lindqvist, KTT-ansvarig
Telefon; 0768-735 304
evelina@kungsaga.se

Jeanette Strömberg, Skoladministratör
Telefon; 0721-941 423
jeanette@kungsaga.se

Jeanette Strömberg, Skolskjutsansvarig Taxi@kungsaga.se

 

Rebecka Malmqvist

Telefon: 0735-541 650
rebecka@kungsaga.se

Klara Borg
Telefon: 0766-477 377
klara@kungsaga.se

info@kungsaga.se

Besöksadress:
Kung Saga Gymnasium
Midsommargården
Telefonplan 3

Postadress:
Kung Saga Gymnasium
Midsommargården
Telefonvägen 20
12637 Hägersten

Låt oss veta vem du är. Besök vår facebooksida och tryck på gilla-knappen så får du information och nyheter via FACEBOOK

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *